“2008 YILINDA BİR İLETİŞİM ŞİRKETİ OLARAK ORİJİNAL FİKİRLERİ VE PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRMEK AMACIYLA MACARİSTAN’DA KURULMUŞTUR. GEÇTİĞİMİZ YILLARDA ,WEB TASARIM,OTOMASYON, İNTERNET TELEVİZYON REKLAMI, BELGESEL VE MÜZİK KLİBİ HİZMETLERİ SUNAN BİR PRODÜKSİYON ŞİRKETİ HALİNE GELMİŞTİR. SPEAK EASY PROJECT, TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN, KENDİNİ FARKLI ALANLARDA GELİŞTİRMİŞ YETENEKLİ YERLİ VE YABANCI EKİBİYLE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNCELİK VEREN VE SANAT GAYESİNDEN KOPMAYAN BİR ANLAYIŞLA PROJELER GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR. SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ VE PROJELERİNİ BİZİMLE PAYLAŞ, İLETİŞİME ORTAK OL. YAZILIM, ENTEGRASYON ve OTOMASYONUNDA HİZMET VERDİĞİMİZ GİBİ WEB TASARIM KONUSUNDA DA ALANINDA KENDİNİ KANITLAMIŞ UZMAN EKİBİMİZLE HER AN YANI BAŞINIZDAYIZ.”

Mücadelemizin sonunda güzel anılar biriktirerek enerjik ve bizimle çalışmaktan keyif alan çalışanlarımızla beraber sizler için her zaman en iyisini yapabilmek adına daima çaba göstereceğiz.
Bizler sadece ticaret yapmıyor aynı zamanda sizlerle hayallerimizi paylaşıyoruz.
Bu nedenle bizleri tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.
Önceliğimiz her zaman siz müşterilerimizin güvenli, mutlu ve keyifli bir ticaret yönetimi yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. 
Bu yolda bizlere ışık olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz…

E TİCARET

Değişen ticaret ile internet üzerinden satış ve mağaza açma fikri bir çok girişimci ve işletmecinin gündemindedir.
Türkiye sanal ticareti yıllık 35 milyar TL’yi bulan hacmi ile sürekli bir büyüme kaydediyor. E-ticaret siteleri üzerinden ise 10 milyar TL ve üzeri alışveriş gerçekleştiriliyor. İnternet , gerek toplumun her kesimi tarafından kullanılması ve gerekse her türlü sosyal ve ticari faaliyetin yapılabilirliğine izin vermesi açısından yeni e-iş fikirleri olanak tanımaktadır. 

Ürün ve hizmetlerin internet üzerinde online mağaza açılarak mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılabilmesi, sunulması, satılması, tahsilatının alınabilmesi yapılabilir hale gelmiş ve çok kolaylaşmıştır. Artık bir kaç saat içinde online mağaza oluşturup, birkaç gün içinde de müşterilerin ziyaretine açmak mümkün olmuştur. 

Online ticarete adım atma kararınız ile birlikte e-ticaret ekosistemi olarak bahsedeceğiz ; Site trafiği, site güvenliği , online ödeme sistemleri , dijital pazarlama, kargo ve lojistik hizmetleri , SEO, sosyal medya, adwords gibi online ticaretin olmaz ise olmaz kavramları sıra ile karşınıza çıkacaktır. 

Tüm e-ticaret alt yapılarında teknik anlamda hizmet vermekteyiz. 
Modül,onarım,geliştirme,tasarım,tema tüm istekleriniz vereceğiniz örnek yada  hayal ettiğiniz şekilde tüm sistemi inşa etmekteyiz. 

Speak Easy olarak e-ticaret danışmanlık hizmetimiz kapsamında İstenilen e-ticaret projesi ve online mağaza sistemi analize edilmekte, projelendirilip devreye alınmakta ve ihtiyaç duyulduğunda da 7/24teknik yardım ve destek hizmetleri anında verilmektedir.

Search for:
Arabic AR English EN German DE Turkish TR